Pojištění storna zájezdu

Pojištění storna zájezdu se již stalo běžnou součástí cestovního pojištění. Možná, že klienti, ale nevědí, že si mohou připojistit ještě další případná storna. Protože v životě mohou nastat nepředvídatelné situace, je třeba přemýšlet dopředu, co by se mohlo přihodit. Připojištění storna tvoří jen malou finanční částku z celkového pojištění, proto stojí za úvahu. Mimo to že si klient může sjednat pojištění storna zájezdu, je možné si dohodnout s pojišťovnou i pojištění například storna letenky nebo ubytování.

Pojištění storna letenky

Pojištění storna letenky bývá součástí pojištění storna zájezdu, ale je ho možné sjednat i samostatně, to v případě, že cestujete individuálně. Doporučuje se i pro jednotlivé soukromé cesty v rámci uzavírání pojištění na cestu, doplnit ho ještě o pojištění storna letenky. Pokrytí storna je pak závislé na sjednaném pojistném krytí.

Letadlo

Pojištění storna ubytování

Stejně tak je možné v rámci cestovního pojištění kromě pojištění storna zájezdu – dohodnout si s pojišťovnou případné pokrytí storna ubytování. Je to vhodné především v případech, kdy je ubytování zarezervováno, na určitý termín, který z vážných důvodů nejste schopni splnit. Storno poplatky potom za Vás uhradí pojišťovna.

kalkulačka povinné ručení, cestovní pojištění do zahraničí, porovnejte si cestovní pojištění a vyberte nejvýhodnější